O targach

GeoExpo 2016. Biznes – nauka – edukacja

19-20 maja 2016 roku odbędzie się premiera Targów Geodezyjnych GeoExpo, której gospodarzem będzie jedno z miast wojewódzkich Polski Wschodniej, czyli Lublin.

Targi GeoExpo, które będą się odbywać co dwa lata w różnych miastach Polski, to scena nowości i innowacji oraz miejsce światowych premier na polskim rynku. Podczas Targów zostanie pokazany sprzęt jakościowo i funkcjonalnie dopasowany do potrzeb użytkowników. Wśród wystawców znajdą się dystrybutorzy sprzętu i akcesoriów, dostawcy niezawodnych rozwiązań informatycznych oraz przedsiębiorstwa zapewniające kompleksową obsługę geodezyjno-kartograficzną. Ekspozycję uzupełnią firmy oferujące kompleksowe zarządzanie dokumentacją, dystrybutorzy sprzętu biurowego, doradcy i wydawnictwa. Podczas Targów można będzie spotkać także przedstawicieli prasy branżowej, związki, stowarzyszenia i instytucje wspierające rozwój biznesu.

Atrakcją Targów będzie bogaty program

GeoExpo to prawdziwy spektakl wydarzeń towarzyszących, podczas którego przedstawiciele branży geodezyjnej będą mogli uzupełnić wiedzę i poszerzyć kwalifikacje. Wartościowe relacje biznesowe będzie można nawiązać nie tylko podczas spotkań na stoiskach wystawienniczych, ale również w trakcie warsztatów i pokazów. Uczestnicy GeoExpo będą mogli wziąć także udział w dwóch konferencjach: naukowo-technicznej oraz branżowej. Podczas dyskusji panelowych eksperci nawiążą do tematów i problemów ważnych dla branży geodezyjnej.

 

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TARGACH ZAPRASZAJĄ:

 

 

 WKRÓTCE ZAPREZENTUJEMY KOLEJNĄ GRUPĘ WYSTAWCÓW.