Przedstawiamy Państwu Partnera Targów - firmę Softline Plus, która specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla geodezji. Podczas GeoExpo będzie można zapoznać się z najnowszymi produktami – oprogramowaniem C-GEO, C-GML, GeoOrganizer.

Szczególnie gorąco zapraszamy na bezpłatne dwugodzinne szkolenie z zakresu aktualizacji mapy zasadniczej w standardzie GML, które nasz Partner przeprowadzi 19 maja 2016, w godzinach 10.30 – 12.30 w sali B2 (w Hali Targowej).

Zakres tematyczny warsztatów:

Tworzenie obiektowej mapy zasadniczej, zgodnej z wymaganiami najnowszych rozporządzeń, import danych z PZGiK w GML i w innych dostępnych formatach. Aktualizacja obiektów BDOT500, GESUT, EGiB w zakresie ich geometrii i atrybutów. Problemy wynikające z interpretacji przepisów i wymiany danych obiektowych z PZGiK. Optymalizacja przetwarzania danych dzięki funkcjonalności oprogramowania C-GEO.

 

Zajęcia będą miały charakter praktyczny, więc konieczne jest wzięcie własnego notebooka.

Firma Softline Plus uczestnikom szkolenia udostępni bezpłatnie najnowszą 3-miesięczną licencję C-GEO z wszystkimi modułami, dzięki temu będą mogli aktywnie uczestniczyć w warsztatach. Prowadzący szkolenie będą także odpowiadać na pytania i wątpliwości związane z nową technologią opracowania mapy. 

Uwaga ! Lista została zamknięta.